Друкарня "Мастак"
Повний комплекс поліграфічних послуг в одному місці
 
Друкарня «Мастак» по праву вважається одним з лідерів ринку друкованої продукції регіону. Ми - це багатофункціональний широкопрофільний поліграфічний комплекс з великим парком сучасного обладнання, здатним виконати замовлення будь-якого накладу в найкоротші терміни. Компанія працює на ринку з 1994 року і має великий досвід виготовлення високоякісної поліграфії, що дозволяє нам здійснювати повний спектр друку. 
 
Ми маємо в своєму арсеналі найсучасніші технічні засоби, продуктивність яких одна з найвищих в регіоні. Фахівці фірми завжди в курсі новітніх трендів поліграфії і застосовують у своїй роботі тільки передові методи друку.
 
Виробництво всіх видів друкованої продукції


Виготовлення поліграфії компанією «Мастак» відбувається на власній виробничій базі. В основі технологічного процесу лежать методи цифрового, офсетного, широкоформатного та шовкотрафаретного друку, що дозволяє випускати продукцію будь-якого формату. У нас можна замовити бланки, блоки для запису, конверти, візитки, пластикові картки, бейджі, папки, паперові пакети, календарі (кишенькові, настінні, настільні, квартальні), блокноти, щоденники, зошити, каталоги, брошури, журнали, буклети, газети, флаєри, листівки, POS-матеріали (цінники, мобайли, воблери, стопери, шелфтокери), футболки, кепки, упаковку для різної продукції і багато іншого.
 
Головний пріоритет роботи нашої компанії - повне задоволення потреб клієнта в якісній друкованій продукції. Ми сконцентрували в одному місці повний комплекс поліграфічних послуг, що дозволяє будь-кому  замовити поліграфію в Івано-Франківську,  Коломиї, Калуші, Долині, Стрию, Тернополі,  Львові та інших містах України.