• Модель:

Календар квартальний
Календар квартальний
Друк календарів - популярний вид іміджевої реклами компаній, брендів, товарів. Цей вид поліграфії активно використовується всіма людьми незалежно від професії, сфери діяльності, місця проживання. Тому це - відмінний сувенір, корисний подарунок. Один екземпляр виробу служить як мінімум рік. Розміщений на столі, на стіні він відмінно привертає увагу, ефективно виконуючи свою рекламну функцію.
 
Виготовлення календарів відкриває перед творцями реклами широкий простір для творчості. Виріб має велику рекламну поверхню, на якій можна розмістити різну текстову і графічну інформацію, представлену в оригінальній формі.
 
Ви можете замовити виготовлення календарів різних типів:
- настінних - квартальних, перекидних, відривних, листових;
- настільних, що мають різні форми;
- кишенькових.
 
Традиційна технологія, що застосовується для виробництва цього виду рекламної продукції - офсетний друк, цифровий друк. Вона дає можливість здійснити випуск поліграфії великими, середніми та малими тиражами швидко, якісно, ​​недорого. Для реалізації творчих рекламних ідей, при виготовленні календарів використовують різні матеріали: дизайнерський картон, папір, а також додаткові види обробки продукції - ламінування, висікання, УФ-лакування, тиснення, фольгування.